Huncalife Tiamo Kadın Parfümü

Huncalife ürünlerinde Kokular ve Parfümler çok beğenilenler arasında.  Burda bahsedeceğimiz Tiamo Kadın EDT gibi Exclusive, Bella, Endless, Gigi, Hareem Solree kadın parfümlerinden önemli olanları, bahsettiğimiz diğer parfümleri de gelecek yazılarımızda tanıtacağız:

Huncalife Tiamo Kadın EDT 50 Ml :

Türk kozmetik endüstrisinin öncü firması Hunca Kozmetik kuruluşu olan Huncalife’ın parfüm serisindeki en iyi ürünlerinden biri olan Huncalife Tiamo Eau De Toilette parfüm, hoş kokusuyla ilk andan itibaren kullanan herkesin vazgeçemeyeceği ürünler arasında yerini ilk sırada almaktadır.

Günümüzde uzmanlar insanda kokunun günlük duyguların %75’ini etkilediğini ve hafızada önemli bir rol oynadığını söylemektedirler. Hal böyleyken ilk kullanımdan itibaren kullanan herkesi cazibesiyle etkileyen Huncalife Tiamo Edt parfüm, en özel aksesuar olarak hafızalara kazınmaktadır. Etrafına ışık saçan enerjisiyle kişiden kişiye değişen kendine özgü bir yapıya sahiptir. Bu da kullananlarda farklı özel bir etki yaratmaktadır.

Üst notada içeriğindeki parıldayan bergamot, mandalin  ve kayısı kokusuyla harmanlanmış bir şekilde Akdeniz havasını yaşatan hoş bir tını ile sizi karşılamaktadır. Aradan geçen zamanla orta notasında bulunan pembe gonca gül buketi kokusu meyvemsi havayı çiçeksi aromayla yumuşatırken adeta sımsıcak duyguları anımsatan tatlı ve çekiciliğinizi arttırıcı anlara imza atmanızı sağlar.Yasemin yapraklarının çarpıcı esintisi çevrenizdekileri bile büyüleyecektir.Kalıcılık ve koku güzelliğinin en başarılı olduğu dip notalarda ise Huncalife Tiamo Edt parfümünün yarattığı etkiye kapılmamak mümkün değildir.

Gün içerisinde Huncalife Tiamo Edt parfümü ilk sıkışınızdan itibaren aradan geçen zamana hayret edercesine sedir ağacının yarattığı kendinden emin karakteristik şıklığın kendinizi şımartmak için iyi bir tercih olduğunu anlamış olacaksınız.Huncalife Tiamo Edt parfümü her dönem kullanabileceğiniz çiçeksi ve meyvemsi yapısıyla, kışkırtıcı duygularınızı açığa çıkaran vazgeçilmez bir parçanız olacaktır.

 

Huncalife ürünlerini huncalife katalog sayfamızdan inceleyebilirsiniz: Huncalife Katalog

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-