Huncalife’ ta Şubat Ayı Fırsatları

İlk olarak Şubat ayında ilk kez sipariş verecek olan Huncalife temsilcilerine özel olarak hazırlanan hoşgeldin kampanyasından bahsedeceğiz.  Şubat ayında üye olan ve de daha önceki ayda üye olsa bile ilk siparişini şubat ayında verecek temsilcilerinde yararlanacağı hoşgeldin kampanyasının detayları şöyle :

1. Ay Şubat ayında İlk defa, 70 HP veya 145 TL siperiş veren tüm temsilcilere 29,00 TL Değerinde E&F Kiraz Çiçeği Kolonyası 400 ml hediye !

2. Ay Şubat ayında kayıt olup Mart ayında 100 HP veya 210 TLsipariş veren tüm temsilcilere 63,00 TL değerinde Memories Diamond Kadın EDT 60 ml hediye !

3. Ay Şubat ayında kayıt olup Nisan ayında 100 HP veya 210 TL sipariş veren tüm temsilcilere 72,00 TL değerinde Macho Success Erkek EDT 100 ml HEDİYE!

Şimdi de hem şubat ayında üye olan temsilcilerin hem de daha önce kayıt olmuş tüm Huncalife temsilcilerinin faydalanabileceği teşvik programından bahsedeceğiz.

ŞUBAT AYINA ÖZEL TEŞVİK ÜRÜNLERİ ÜCRETSİZ  !

Şubat ayında belirtilen Hunca puanları toplayın sevdiğiniz ürünleri ÜCRETSİZ KAZANIN!

100 HP sipariş verin 65,00 TL değerindeki HL S.O.S. Oda Kokusu HEDİYE KAZANIN
Kazancınız: 65,00 TL!

175 HP sipariş verin 88,90 TL değerindeki C. I. BB (Beauty Balm) Krem – Açıktan Ortaya 30ml + C. I. Likit Kapatıcı – Fildişi + HUNCALIFE Volume Force Maskara HEDİYE KAZANIN
Kazancınız: 88,90 TL!

250 HP siparişinize 190,00 TL değerindeki 2 Adet Hareem Soiree Kadın EDP 60 ml HEDİYE KAZANIN
Kazancınız: 95,00 TL!

Kampanya katlamalıdır. Daha çok sipariş verin istediğiniz kadar hediye kazanın.

Elbette bu teşviklerin haricinde Huncalife Şubat 2017 Kataloğu çok avantajlı fırsatlarla dolu. Aşağıdaki resimlerde Huncalife Şubat Kataloğu içerisinde yer alan kampanyalardan bir kaç sayfayı göreceksiniz. Huncalife Şubat Kataloğunun tamamını online olarak incelemek isterseniz, BURAYA TIKLAMANIZ YETERLİDİR.

 

 

 

Huncalife Mart Kataloğu İçin Buraya Tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaşın

Yalçın YILDIZ

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-