Huncalife Selfie İle Kazanmaya Ne Dersin ? Huncalife Selfie EDT 4.99 TL !

 

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE! Devam Ediyor. 23 Ekim Son Gün !
50 TL ve Üzeri Alışverişlerde HuncaLife Selfie Kadın EDT 4,99 TL!
#huncalife #selfie

Türkiye’ de parfüm sektöründe Pazar lideri olan Hunca Group bünyesinde bulunan Huncalife’ tan muhteşem bir kampanya daha.  Bünyesinde Jagler, She, Caldion, Viva Cappio gibi dev markalar barındıran Hunca’ dan muhteşem kokular eşsiz fiyatlarla karşımızda . Hem çekilişsiz kurasız her 50 TL ve üzeri siparişinize 4.99 TL ödeyerek Huncalife Selfie EDT alabilir, hem de aşağıda detayları belirtilen ödüllü yarışmaya katılma hakkı elde edebilirsiniz. Kampanya katlamalı olup, her 50 TL ve katları siparişlerinizde her biri 4.99 TL karşılığında  daha fazla sayıda Selfie EDT alabilirsiniz.  Bunun yanında dilerseniz aşağıda detayları belirtilen ödüllü yarışmaya katılmaya da hak kazanabileceksiniz.

Ödüllü Yarışma Detayları :

18 Ekim 2018 tarihinde www.instagram.com/huncalife adresi üzerinden başlayacak yarışmada aşağıda belirtilen koşulları yerine getiren 5 (beş) katılımcı ödül kazanma şansı yakalayabilecektir.
· 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiye kendilerine verilmeyecektir.
· Kazananlar; ” Yine dopdolu bir sosyal medya projesi ile geliyoruz. Huncalife story’de çektiğin Selfie ile kazanmaya ne dersin? Huncalife Selfie parfümü ile çektiğin selfie fotoğrafını instagram storyde @huncalife etiketi ile paylaş, sürpriz hediyeler kazanma şansını sen yakala! Yarışmaya katılmak ve kazanmak için yapman gerekenler çok kolay! Bu postu beğen altına en az 3 arkadaşını etiketle ve sayfamızı takip etmeyi unutma!
· Yarışma 18 Ekim 2018 tarihinde 12:00’da başlayacak, 25 Ekim 2018 12:00’da sona erecektir.
· Yarışmanın sonunda, 5 (beş) katılımcı ödül kazanmaya hak kazanacaktır.
· Kazanan her katılımcıya en sevilen ürünlerimizden oluşan
* Sürpriz Hediye Paketi gönderilecektir.
· Kargo ücreti HuncaLife’a aittir.
· Yarışma ödülü gerekli görüldüğünde marka tarafından değiştirilebilir. · Kazanan kullanıcılar iletişim bilgilerini Instagram üzerinden mesaj olarak yazmak zorundadırlar.
· Kazananlar 25 Ekim 2018 12:00’da www.instagram.com/huncalife adresinden duyurulacaktır.
· Kullanıcıların yazdıkları yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz olanlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
· Kampanya kapsamında kazanılan herhangi bir ödül nakte çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, ödülün parasal karşılığı istenemez.
· Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
· Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar.
· Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, Huncalife hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
· Katılımcı, www.facebook.com/huncalife/Notes web sitesinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
Sosyal Medya'da Paylaşın

Yalçın YILDIZ

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-