Huncalife Legacy of Essence Kadın Edp Parfüm

HUNCALİFE LEGACY OF ESSENCE EDP 75 ML :

Türk kozmetik sektöründe en iddialı parfümlerle sevenlerinin karşısına çıkan Hunca kozmetik kuruluşu olan Huncalife’ın kalıcılık açısından kendini hafızalara kazıyan yapısıyla Huncalife Legacy Of Essence Eau De Parfum, parfümseverlerin oldukça dikkatini çekmeyi başarmıştır. Şık ve elegan şişesiyle dışarıdan bakıldığında kokunun kullananlarda yarattığı etkiyi tahmin etmek çok da zor olmayacaktır.

 

Huncalife Legacy Of Esence Edp, açılışta baskın narenciye kokuları ile sizi karışlar. Üst notasında; bilim insanlarının araştırmaları sonucu kişinin beyin dalgalarını ve duygularını ferahlattığı söylenen, iç açıcı kokusuyla fresh bir atmosfere sokan limon aroması yer alır. Canlandırıcı armut kokusu ve etkileyici hafif mayhoş yapısıyla frenk üzümü esansı bu notanın son dokunuşlarını oluşturur. Bu nota adeta buram buram tazelik kokar.

 

Orta notalara doğru ilerledikçe  saflığın simgesi olan, tatlı ve yoğun yasemin kokusuna  içinizdeki mutluluk kapılarını aralayan hatta sizi masal diyarına götürebilecek kadar hayalperest bir hava sunan şeftali kokusu eşlik eder. Uçsuz bucaksız çiçek bahçelerine götürmeyi başaran orta notada müge kokusu yasemin ve armut kokuları ile harmanlanınca bu notadan ayrılmak istemeyeceksiniz.

 

Dip notada ise Hindistan’da yaşayan insanlarca kutsal kabul edilen sandal ağacının köklerinden elde eldilen, son derece yumuşak bir aroma sunan sandal ağacı esansı Huncalife Legacy Of Essence Edp parfümünün kalıcılığına önemli ölçüde imzasını atar. Hint Okyanusu’ndaki Reunion Adaları’nda yetişen vetiver bitkisi ise güçlü kokusuyla keskin bir topraksılık verir. Farkedilebilir kokusuyla güçlü bir sabitleyici olan misk, sıcaklığıyla oryantal yapıyı destekleyerek son notaya damgasını vurur.

 

Albenisi oldukça fazla olan Huncalife Legacy Of Essence, özel olduğunuzu iliklerinize kadar hissettirecektir. ’Eau De Parfum ‘ kategorisinde bulunmasıyla ve içeriğindeki esans bileşenlerine göre kalıcılık açısından parfümseverlerin ilk kullanışından itibaren vazgeçemediği bir parfüm haline gelen Huncalife Legacy Of Essence Edp’ye siz de bir şans verin ve olacakları sessizce gözlemleyin…

 

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlar

  1. Fatma diyor ki: Ocak 3, 2019 at 9:01 pm

    Ne kadar açıklayıcı bir yazı olmuş.Bilgilendirdiginiz için teşekkürler

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-