Kazanç Planı

Türkiye’nin en çok kazandıran network marketing firması olan Huncalife firmasının Huncalife kazanç planı, temsilcilerini hayallerine ve hedeflerine ulaştırmak için hazırlandı. Huncalife’ta beğendiğiniz ürünleri kendinizin ve ailenizin kişisel ihtiyaçları için satın alırken temsilci fiyatlarından alarak tasarruf sağlayabilirsiniz . Huncalife’ a üye olarak sürekli indirimli fiyatlardan alışveriş yapabilir, bu yaptığınız alışverişlerden de temsilcilere özel olarak hazırlanan teşvik programların doğrultusunda çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz. Temsilci teşvik programı örneğini aşağıda görmektesiniz. Her ay belirli limitlerin üzerinde vereceğiniz siparişlerde birbirinden farklı ürünlere çok uygun fiyatlara sahip olur ve hediyeler kazanırsınız.  Temsilci teşvik programında, bir üst seviyenin hediyesini kazanan TEMSİLCİ alttaki tüm seviyeleri de haketmiş olur. Örneğin, bir temsilci ay sonuna kadar toplamda 250 HP sipariş verirse hem 250 HP hediyelerini alır, hem de 175 HP ve 100 HP sipariş verenlere özel olan teşviklerden faydalanır.

Ayrıca belli bir limitin üzerinde alışveriş yaptığınızda bu hediyelerin yanında prim kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız primlerde, isterseniz vereceğiniz bir banka hesabına yatar, isterseniz de sonraki alışverişlerinizde harcayabilirsiniz.               Şimdi de Huncalife Hoşgeldin programı hakkında bilgi vereceğiz. Huncalife’ a üye olan her temsilci 3 aylık hoşgeldin kampanyasından faydalanır. Aşağıda Mayıs ayında üye olan bir temsilcinin 3 ay boyunca kazanacağı hoşgeldin hediyelerin görmekteyiz.

          Kendi kişisel ihiyaçlarınızın yanında çevrenize, arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza Huncalife kataloğunu gösterip, kullandığınız ve memnun kaldığınız ürünleri tavsiye ederek sipariş alabilir %40 satış karı elde edebilirsiniz. Örneğin temsilci alış fiyatı 100 TL olan ürünleri müşterilerine 140 TL ye satıp, 40 TL kar elde edersiniz. Türkiye’ de doğrudan satış firmalarının arasında en yüksek kar oranı olan %40 kar oranı ile iyi bir satış kazancı elde edebilirsiniz. Kişisel satışlarınızdan da belirli limitlerin üzerinde sipariş verirseniz satış kazancı haricinde %4 ile 24 arasında prim kazanabilirsiniz.

Sistemi tanımak isteyen yeni başlayan temsilcilerimizin en çok sorduğu sorulardan birisi üye olduktan sonra her ay sipariş vermek zorunda mıyım oluyor. Cevap: Üye olduğunuz için her ay sipariş vermek zorunda değilsiniz. Örneğin üye oldunuz, ama hiç sipariş vermediniz diyelim, üyeliğiniz hiç sipariş vermediğiniz için 2. ayın sonunda sistemden silinir. Eğer 1 kez de olsa sipariş verdiyseniz 6 ay boyunca üyeliğiniz devam eder. Eğer bir kez sipariş verdiniz 6 ay sipariş vermezseniz 6. ayı takip eden ay içerisinde üyeliğiniz silinir. Bunların haricinde hiç bir yaptırım bulunmamaktadır. Huncalife işi istediğiniz zaman istediğiniz kadar çalışabileceğiniz, bağımsız özerk bir iştir. Tüm Huncalife temsilcilerinin de ünvanı da Huncalife Bağımsız Temsilci olarak geçmektedir.

Şimdi de kişisel satışların haricinde tanıdıklarınızı alt ekibinize kendiniz gibi temsilci olarak eklediğinizde elde edeceğiniz kazançlardan bahsedeceğim. Alt ekibinizde yer alan %20 seviyesine kadar olan kişilerden %4 ile%24 arasında bir prim elde edersiniz. %8 ve %16 seviyeleri için 2 ayrı örnek tablo hazırladık sizler için.

 

 

 

En çok sorulan sorulardan birisi de örneğin %16 seviyesine gelirsem ne kadar kazanıyorum ? % 24 seviyesine gelince ne kadar kazanıyorum ? şeklinde sorular..  Bu soruların cevabını tam olarak verebilmemiz için kaç ayrı koldan üyeniz olduğunu, her bir kolunuzdaki kişilerin ne kadar HP yaptığını bilmemiz gerekiyor. Ancak aşağıdaki tabloda her bir seviye için en fazla ne kadar gelir elde edeceğinizi görmektesiniz.

 

Huncalife Kazanç Tablosu

Huncalife Prim Tablosu

 

Liderlik Basamakları , Liderlik primleri ve Seviye Ödülleri : 

HuncaLife Liderlik seviye ödülleri 1 kereye mahsus priminizin dışında ödenen primlerdir.

Huncalife’ ta ekibinizle birlikte 6000 HP yaptığınızda altın lider ünvanı alırsınız.  Ekibinizle yapmış olduğunuz satışlardan elde ettiğiniz primlere ilave olarak 500 TL seviye ödülü kazanırsınız.

Liderlik primleri, alt grubunuzda %24 seviyesine ulaşmış kişilerin cirosu üzerinden hak edeceğiniz primlerdir. HuncaLife Prim Tablosu’na göre %24 seviyesine ulaşan bir Temsilci, HuncaLife Kazanç Planına göre Liderlik seviyesine yükselir ve ödüllere hak kazanır.

•Alt ekibinizde bir adet altın temsilci kolunuz bulunması halinde, bu kol üzerinden liderlik primi elde edebilmeniz için bu kolun dışındaki %24 seviyesi dışındaki diğer kollarınızdan 3000 puana ihtiyacınız vardır. Size bağlı bulunan Altın Lider kolunuzun %24 dışı puanı üzerinden %5 prim elde edersiniz.

•Alt grubunuzdan 2 ayrı kolunuzdan %24 Altın Lider çıktığında siz Kıdemli Altın Lider olursunuz ve 2500 TL seviye ödülü kazanırsınız. Kıdemli Altın Lider olmanız halinde yani iki altın lider kolunuz bulunuyorsa o zaman bu iki altın
lider kolunuzun dışında %24 dışı diğer kollarınızdan toplam 3000 puana ulaşmanız gerekir. size bağlı bulunan birinci sıra Altın Liderlerinizin %24 dışı puanlarından %5 prim alırken, ikinci derinliğinizde bulunan
Altın Liderlerinizin % 24 dışı puanlarından da %4 prim elde edersiniz.

•Alt grubunuzda 3 ayrı kolunuzdan %24 Altın Lider çıktığında siz Safir Lider olursunuz ve 3750 TL seviye ödülü kazanırsınız. Safir Lider olmanız halinde yani 3 altın lider kolunuzun olması durumunda %24 dışı kolları-
nızdan toplam 3000 puana ulaşmanız gerekir. Safir Lider olmanız halinde, size bağlı Altın Lider kollarınızdan birinci derinliklerinden% 5, ikinci derinliklerinden % 4, üçüncü derinliklerinden % 3 prim elde edersiniz.

•Alt grubunuzda 6 ayrı kolunuzdan %24 Altın Lider çıktığında siz Zümrüt Lider olursunuz ve 7500 TL seviye ödülü kazanırsınız. %24 dışı kollarınızdan toplam 2000 puanınız olması gerekir.  Zümrüt Lider olmanız halinde, size bağlı Altın Lider kollarınızın birinci derinliklerinden % 5, ikinci derinliklerinden % 4, üçüncü derinliklerinden %3, dördüncü derinliklerinden % 2 prim elde edersiniz.

•Alt grubunuzda 9 ayrı kolunuzdan %24 Altın Lider çıktığında siz Yakut Lider olursunuz ve 10000 TL seviye ödülü kazanırsınız. Yakut Lider olmanız halinde %24 dışı kollarınızdan toplam 1000 puanınız olması gerekir. Yakut Lider olmanız halinde, size bağlı Altın Lider kollarınızın birinci derinliklerinden % 5, ikinci derinliklerinden % 4, üçüncü derinliklerinden %3, dördüncü derinliklerinden % 2, beşinci derinliklerinden % 1 prim elde edersiniz.

•Alt grubunuzda 12 ayrı kolunuzdan %24 Altın Lider çıktığında siz Elmas Lider olursunuz ve 13500 TL seviye ödülü kazanırsınız. Elmas Lider olmanız durumunda yani 12 altın lider kolunuz olması halinde liderlik primi
almanız için %24 dışı koşulu aranmamaktadır. Elmas Lider olmanız halinde, size bağlı Altın Lider ve üzeri kollarınızın birinci derinliklerinden % 5, ikinci derinliklerinden % 4, üçüncü derinliklerinden %3, dördüncü derinliklerinden % 2, beşinci derinliklerinden % 1, altıncı derinliklerinden %0.75 prim elde edersiniz.

•Alt grubunuzda 8 altın ve 4 safir lider kolunuz olması halinde siz Yıldız Lider olursunuz ve 20000 TL seviye ödülü kazanırsınız. Yıldız Lider olmanız halinde liderlik primi almanız için %24 dışı koşulu aranmamaktadır. Yıldız Lider olduğunuzda, size bağlı Altın Lider ve üzeri kollarınızın birinci derinliklerinden % 6, ikinci derinliklerinden % 5, üçüncü derinliklerinden %4, dördüncü derinliklerinden % 3, beşinci derinliklerinden % 2, altıncı derinliklerinden %1 prim elde edersiniz.

•Alt grubunuzda 4 altın ve 8 safir lider kolunuz olması halinde siz İki Yıldız Lider olursunuz ve 27500 TL seviye ödülü kazanırsınız. İki Yıldız Lider olmanız halinde liderlik primi almanız için %24 dışı koşulu aranmamaktadır. İki Yıldız Lider olduğunuda, size bağlı Altın Lider kollarınızın birinci derinliklerinden % 6, ikinci derinliklerinden % 5, üçüncü derinliklerinden %4, dördüncü derinliklerinden % 3, beşinci derinliklerinden % 2, altıncı derinliklerinden %1, yedinci derinliklerinden  %0,75 prim elde edersiniz.

•Alt grubunuzda 12 safir lider kolunuz olması halinde siz Üç Yıldız Lider olursunuz ve 50000 TL seviye ödülü kazanırsınız. Üç Yıldız Lider olmanız halinde liderlik primi almanız için %24 dışı koşulu aranmamaktadır. Üç Yıldız Lider olmanız halinde, size bağlı Altın Lider kollarınızın birinci derinliklerinden % 6, ikinci derinliklerinden % 5, üçüncü derinliklerinden %4, dördüncü derinliklerinden % 3, beşinci derinliklerinden % 2, altıncı derinliklerinden %1, yedinci derinliklerinden %0,75, sekizinci derinliklerinden %0,50 prim elde edersiniz.

• Yakut Direktör olmanız durumunda 100000 Tl seviye ödülü kazanırsınız.  Yakut direktör olabilmek için Yani 9 Safir, 3 Zümrüt,6 Altın kol Lider kolunuz olması gerekir. Size bağlı Lider kollarınızın birinci derinliklerinden%6, ikinci derinliklerinden %5, üçüncü derinliklerinden % 4, dördüncü derinliklerinden % 3, beşinci derinliklerinden%2,altıncı derinliklerinden%1,yedinci derinliklerinden %0,75, sekizinci derinliklerinden %0,50 prim elde edersiniz.elde ederler. Liderlik primi almanız için %24 dışı koşulu aranmamaktadır.

 

İşlem Hacmi Puan Oranı:

1 HuncaPuan = 2 İşlem Hacmi demektir

Seviye Ödülleri

Seviye ödülleri ekip cironuzdan alacağınız primlerin haricinde extradan yapılan bir ödeme olup, bir defaya mahsus olarak alınabilir. 3 Yıldız seviyesine gelinceye kadar olan tüm seviyelerin seviye ödülleri için seviye tekrarına ve seviye koruma şartı yoktur.

 • Lider Safir seviyesine kadar ilgili seviyeye ilk kez ulaştığında seviye ödülünün tamamını hak eder
 • Safir seviyesi itibari ile Lider seviye ödülü hakedişinde ilk etapta seviyesine en yakın iki seviyenin seviye ödülünü almaya hak kazanacaktır. İki seviyenin üzerinde hak ettiği seviye ödüllerini ise seviyesini tekrarladığında alacaktır.
 • Hak kazandığınız seviye ödüllerinin tamamını almak için art arda iki kez seviye tekrarı zorunlu değildir. Yıl içerisinde seviyeye tekrar gelinmesi yeterlidir.

Altın Lider Seviye Ödülü: 500 TL
Kıdemli Altın Lider Seviye Ödülü: 2.500 TL
Safir Lider Seviye Ödülü: 3.750 TL
Zümrüt Lider Seviye Ödülü: 7.500 TL
Yakut Lider Seviye Ödülü: 10.000 TL
Elmas Lider Seviye Ödülü: 13.500 TL
Yıldız Lider Seviye Ödülü: 20.000 TL
2 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 27.500 TL
3 Yıldız Lider Seviye Ödülü: 50.000 TL
Yakut Direktör Seviye Ödülü: 100.000 TL

İlk Defa Seviye Sahibi Olanlar İçin Ödüller

%24 altındaki seviyelere ilk defa ulaşan temsilcilerimize:

-%4 için 2 Katalog
-%8 için 4 Katalog
-%12 için 4 Katalog ve Seviye Rozeti
-%16 için 6 Katalog ve Seviye Rozeti
-%20 için 8 Katalog ve Seviye Rozeti hediye edilecektir

Derinlik Liderlik Primi %12

 • Kişisel Grup Puanından en fazla %12 Derinlik Liderlik Primi dağıtılacaktır.
 • Kişisel Grup Puanı’ndan dağıtılacak olan %12’lik Derinlik Liderlik Primine, o derinliğe en yakın olan liderden başlanacaktır
 • Sadece Yakut Direktör için Derinlik Primi Seviyesi %13’tür

Derinlik Liderlik Primi Seviye Farkı

 • Bir Liderin kendisine bağlı başka bir lider ile arasında 1’den fazla seviye farkı var ise, Lider sadece kendisine bağlı liderden Derinlik Liderlik Primi alabilir. Kendisine bağlı liderin alt gruplarından Derinlik Liderlik Primi alamaz.
 • Derinlik Liderlik Primi Hak Edişi için Katalog Alımı
 • Derinlik Liderlik Primi hak etmek için alınması gereken katolog adetleri aşağıdadır:

Altın Lider: 20 Katalog
Kıdemli Altın Lider: 40 Katalog
Safir Lider: 60 Katalog
Zümrüt Lider: 80 Katalog
Yakut Lider: 100 Katalog
Elmas Lider: 125 Katalog
Yıldız Lider: 175 Katalog
Çift Yıldız Lider: 200 Katalog
Üç Yıldız Lider: 225 Katalog
Yakut Direktör: 450 Katalog

Lider Araç Programı

1 Temmuz 2017 tarihi itibariyle Kıdemli Altın Lider seviyesinden itibaren bir otomobil yardımı ödülümüz bulunmaktadır. Bu programdan yararlanabilmek için, aşağıdaki seviyeleri 2 (iki) ay üst üste yakalamanız gerekmektedir. Sadece Kıdemli Altın Liderlerimiz için 2(ay) üst üste seviye koruma şartını sağladığında ve bu şarta ek olarak yandan 10.000 HP’yi tamamlaması halinde araç kullanım hakkı kazanacaktır. 2(ay) üst üste seviye koruma şartını sağlayan Kıdemli Altın Liderimiz, yandan 10.000 HP tamamlayamaması durumunda araç kira bedelinin yarısını ödemek koşulu ile araç kullanım hakkı kazanabilecektir. Bu şartı sağladığınızda belirtilen otomobil yardımı hakkını elde edersiniz. Seviyenizi koruduğunuz sürece, bu hakkınız devam eder. Ancak Kıdemli Altın Liderlerimizin kullanım hakkı ek olarak yandan 10.000 HP şartını sağladığı sürece devam eder. Bir üst seviye şartlarını 2 (iki) ay üst üste sağlamanız halinde, yeni seviye için otomobil yardımı hakkını elde edersiniz. Araç hakedişinde bir Lider, kural gereği aynı seviyeye 2 (iki) kez ulaşması yerine ikinci ayında daha yüksek bir seviyeye gelmesi halinde aynı seviyeyi 2 (iki) kez üst üste tekrarlamış kabul edilmesi şartını yerine getirdiğinden; araç hakediş seviyesi Yönetim Kurulu tarafından değerlendirilecektir.

 • Kıdemli Altın Lider ve Safir Lider – Renault Clio, Fiat Egea ve/veya muadili araçlarından birini kullanım hakkı kazanır.
 • Zümrüt Lider ve Yakut Lider – Renault Megane ve/veya muadili araçlarından birini kullanım hakkı kazanır.
 • Elmas Lider ve Yıldız Lider Mercedes C Serisi ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.
 • İki Yıldız Lider – BMW 520i ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.
 • Üç Yıldız Lider – BMW 520i ve/veya muadili kullanım hakkı kazanır.
 • Yakut Direktör – BMW X3 kullanım hakkı kazanır.

Kıdemli Altın, Safir, Zümrüt, Yakut, Elmas, Yıldız, Çift Yıldız, Üç Yıldız ve Yakut Direktör seviyeleri için;
Araç yardım hakkını, belirtilen şekilde seviyenizi yakaladığınızda elde edersiniz. Araç yardımı talep edildiğinde; HuncaLife ile Lider arasında 1 Ocak 2018 itibari ile 2 (iki) yıllık sözleşme yapılacaktır.

 • Araç Programına dahil olmuş ve /veya olacak Safir ve üzeri Liderlerimiz için yeni kurala göre bulunduğu seviyeyi koruyamadığı ilk ay ve / veya aylar için araç kiralama bedeli Liderin mevcut priminden kesilecek ya da tahsil edilecektir.
 • Araç yardımı alma hakkını tekrar kazanabilmeniz için, gerekli olan kariyer seviyenizi tekrar yakalamanız gerekmektedir.
 • Hak edilen araç Lider seviye atlasa bile sözleşmenin imzalandığı süreden itibaren belir¬tilen sürelerde minimum yirmidört (24) ay kendisinde kalacaktır. Şirket gerek gördüğünde aracın kullanıcı değişikliği hakkını saklı tutar.

Araç yardımı hakkı kazanan liderlerimiz araç yerine araç yardımı ücretlerini talep etme hakları bulunmamaktadır. Araç yardım bedelinin Lider’in primine eklenmesi hususu tamamen HuncaLife’ın yetkisi dahilindedir.

Araç yardımı kazanan temsilcilerimiz aracı alacak olup ücret ödemesi yapılmayacaktır. İstisnai durumlar söz konusu olması halinde (engelli olma durumu,araç kullanmıyor olması vs…) temsilci yazılı olarak gerekçesini HuncaLife Müşteri Hizmetlerine iletecek ve durum Etik Kurul tarafından değerlendirilecektir. Etik kurul tarafından yapılan değerlendime sonuçlandığında temsilcilerimize hak edilen araç yardımı için ücretin belirlenmesi HuncaLife ın yetkisi dahilindedir.

Otomobil planını hak edebilmeniz için o takvim yılı içerisinde, başladığınız aydan sonraki ayların her birinde aktiflik şartınızı yerine getirmiş olmanız gerekmektedir.

Seviyeler için belirtilen araçlardan hangisinin Lidere tahsis edileceğine HuncaLife karar verir. Kullanım hakkı verilen araçlar, muadil başka bir araç olabilir. Renk ve donanım açısından farklılık gösterebilir. Araçlar, en fazla 3 yaşında olacaktır. Araçların HuncaLife’tan teslim alınması ve tekrar belirtilen sürede teslim edilmesi, Lider sorumluluğundadır.

Lider, bir üst seviyenin aracını kullanım hakkı kazandığında, HuncaLife ile yapılan sözleşmeye istinaden araç bir üst seviyeye ait araç ile değiştirilmesi veya aradaki araç yardım bedelinin Lider’in primine eklenmesi hususu tamamen HuncaLife’ın yetkisi dahilindedir.

Lider, kullandığı araçta HuncaLife reklamının yapılması için HuncaLife logosuna ve HuncaLife Kazanç Kapısı ibaresine, HuncaLife’ın talep ettiği yerlerde ve boyutta yer verecektir. Bu yükümlülüğe uymadığı takdirde HuncaLife araç yardımını derhal sonlandırma hakkına sahiptir.

Kullanıcı hatasından kaynaklı kazalar sonucunda oluşan, hasar, yaralama ve ölümle sonuçlanan kazalardan kaynaklı yansıtılacak prim farkı kullanıcıya yansıtılma ya da yansıtılmama hakkı HuncaLife a aittir.

Seviye kaybı yaşayan bir Lider, kullanımında bulunan HuncaLife aracını iade etmek istemesi durumunda; aracın iade alınabilmesi için iade alınacak araç seviyesine yeni bir liderin ulaşması gerekmektedir. Bu süre içerisinde araç liderden teslim alınmaz, araç kendisinde kalır. Seviyeye ulaşan başka bir lider olmadığı ve temsilcinin aracı iade etmek istemesi durumunda doğabilecek maddi giderler (Araç Kira Bedeli, Otopark Ücreti, Hasar vb.)Temsilcinin mevcut priminden kesilecek ya da tahsil edilecektir.

Yorumlar

 1. Mesut diyor ki: Şubat 25, 2018 at 2:15 pm

  Ben de Huncalife yapıyorum. Yeni başladım. Nasıl Türkiye 1.si oldunuz Yalçın bey, sizi tebrik ediyorumn. Bir çok kişiye ilham kaynağı oldunuz. Sizi hiç tanımamış olmama rağmen, çok uzaklardan başarınızla bizede ışık oldunuz. Başarılar dilerim.

 2. Ayşegül diyor ki: Nisan 1, 2018 at 11:24 am

  Huncalife Kazanç planı Türkiye’ nin en çok kazandıran sistemidir. Herşey için çok teşekkürler Huncalife.

 3. Buket diyor ki: Mayıs 7, 2018 at 10:14 am

  Huncalife prim sistemi %24 prim muhteşem… Üye olmak isteyenler bu yorumun altına mesaj bıraksın hemen yardımcı olurum..

 4. Huncalife kazanç planı harika

 5. server diyor ki: Mayıs 23, 2018 at 10:29 pm

  Huncalife kazanc planı kazandırır.

 6. Huncalife üyelik ücreti var mı ?

  • Merhaba, Eren bey. Huncalife üyelik ücreti adı altında bir ücret talep etmemektedir. Üye olurken zorunlu olarak almanız gereken bir paket yoktur. Kayıt ücreti ödemeden üye olabilir, istediğiniz tutarlarda alışveriş yapabilirsiniz.

 7. meltem diyor ki: Haziran 1, 2018 at 5:26 am

  Huncalife kazanç planı çok iyi özetlenmiş. Teşekkürler.

 8. Merhaba ben birsey sormak istiyorum liderlik programi nasil oluyor uye olduktan sonra bir keredemi 24 seviyesine cikilmali yoksa her ay yavas yavas cikilabilinoyormu

 9. Poyraz diyor ki: Ekim 9, 2018 at 11:48 pm

  İyiki varsın huncalife gerçekten herşey seninle güzelleşiyor hayallerinize ulaşmak için HUNCALİFE AİLESİNE katılmanız azimli olmanız yeterlidir..

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-