Huncalife Haven EDT Kadın Parfümü

Huncalife Haven Edt 50 ml parfümü beyaz renkli şişesiyle kapağına kondurulmuş kırmızı renkte gül ile dışarıdan bakıldığında çiçeksi ve meyvemsi yapısını anımsatan bir görünüşe sahiptir. Eğer tüm gün buram buram havayı saran parfümünüzün insanlar tarafından merak edilmesini istiyorsanız Huncalife Haven Edt parfüm sizin için en iyi tercih olacaktır. Hem klasik hem modern bir dokusu vardır.

Üst notasında taze lavanta, parıldayıcı sıklamen ferahlatıcı bergamot ve inci çiçeği gibi çekici çiçek kokularıyla zarafetinize eşlik ederken kokumuz orta notalara doğru geçtiğinde çok fazla değişim göstermeden çiçeksi aromasıyla ilerlemeye devam eder. Orta notaya eşlik eden kadifemsi mor menekşe, narin yapısıyla orkide ve sonsuz sevgi, bağlılığın ifadesi olan zambak kokuları ile zamanı adeta geriye doğru sarar. Çiçeklerin kışkırtıcı kokusu bu notada kendini belli eder. Kalıcılık ve yoğunluğun hissedildiği alt notada ise çok hafif tatlımsı baharat tonları katılmaya başlar. Zaman geçtikçe diplere doğru pudramsı miskin insanda derin duygular yaratan kahve ile etkileşmesiyle daha hoş bir atmosfer oluştuğunu hissetmeye başlarsınız. Araya bir de tatlımsı tozlu bir baharatlı duyu yansıtan canlandırıcı ve tahrik edici zencefil eklenince değişen havanız romantik duygularınızı harekete geçirecektir.

Huncalife Haven Edt parfüm duyusal çiçek yapısıyla kullananların zarif ve dinamik yanlarını en iyi şekilde etrafına yansıtan bir aksesuarı haline gelir.

 

Huncalife parfümlerinden diğerlerini içeren yazılarımız için tıklayınız: huncalife ürünleri

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-