Huncalife Hareem Soiree Kadın EDP Parfümü

HUNCALİFE HAREEM SOIREE EDP 60 Ml:

 

Kokunun duayeni olarak bilinen Hunca Kozmetik kuruluşu olan Huncalife’ın, kalıcılığı ve cezbediciliğiyle öne çıkmış isimlerinden olan Huncalife Hareem Soiree Edp, hem modern hem de şık görünmek isteyen kadınların popülerliğini koruyarak bir numaralı tercihi olmuştur. ‘Eau De Parfum’ kategorisinde bulunduğu için gün içerisinde teninizi yalnız bırakmaz ve koku peşinizden adeta sizinle beraber sürüklenerek gelir. Huncalife Hareem Soiree Edp gold rengi görünümüyle kalitenin, zenginliğin ve prestijin izlerini yansıtır. Tek bir pıs ile teninizi saran kokunun etkileyiciliği sadece sizi değil etrafınızdakileri de baştan çıkaracaktır.

 

Huncalife Hareem Soiree Edp’nin üst notasında çöllerde dayanıklılığıyla bilinen ve ilişkilerde dayanıklılığın sembolü anlamına gelen kaktüs çiçeği tınıları yer alır. Renkli hoş kokusuyla gözleri kamaştıran, gönülleri birleştiren edasıyla ilk notalarda rahatlatıcı ve huzur verici bir şekilde sizi karşılar.

Orta notalara doğru ilerledikçe Peru biberi olarak adlandırılan ağacın pembe ve kırmızı tonlarındaki meyvelerinden oluşan ve isminde geçen ‘biber’ kelimesinin aksine baharat gibi değil de çiçeksi yapısını kuvvetlendiren gül kokusu aromasıyla ‘pembe biber’ esansı, tatlı ve hoş hissetmenizi sağlar. Parfüm dünyasının yükselen trendi olan pembe biber kokusu kendinden emin gözükmek isteyen kadınları bu notada oldukça etkiler. Taze aromasıyla bergamot kokusuna eklenen yasemin cildinizde gümüş parlaklığı bırakırken orta notaya da damgasını vuruyor olacaktır. Orta notalarda gezinirken köken olarak Farsça’da ‘güzel koku’ anlamına gelen Yasmine’den adını alan yasemin çiçeği kokusu pozitif duygularınızı harekete geçirerek neşe ve mutluluk verecektir. Bilim insanlarınca hafızayı güçlendirdiği düşünülen ve kokuların en asili olan gül kokusu bu notada oldukça iddialı bir aromayla sizi gün içerisinde iyi hissettirecektir.

 

Milattan önceye uzanan bir tarihe sahip olan ve Hititler’den Eski Mısır’a kadar geniş bir coğrafyada yetişmiş olan gücün ve zenginliğin sembolü olarak bilinen sedir ağacı son notada diğer aromalarla birleşerek üzerinizde büyüleyici ve kalıcı bir etki yaratacaktır.

 

Havadaki aşk kokusunu iliklerinize kadar hissttiren Huncalife Hareem Soiree Edp, mis gibi kokarken özgürce hareket etmenizi sağlayarak aşkın her tonunu yaşamanızı sağlayacaktır. Bulunduğu ortamda yıldız gibi parlamak isteyen kadınların en özel tercihleri arasında yerini her geçen gün zirvede korumaya devam etmektedir.

 

Diğer Huncalife parfümleri için huncalife ürünleri sayfamıza tıklayınız.

 

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-