Huncalife Eylül Ayı Kampanyaları

KARTON STAND DEV İNDİRİM

Huncalife’ tan sonbahar ayına yakışan bir yenilik; Çantalı Karton Stand sadece Eylül 2017 ayına özel 54.90 yerine 24.90 Lira. Satış ve tanıtım için siz değerli temsilcilerimize büyük kolaylık sağlayacak olan bu dev karton stand tükenmeden hemen alın.

DOOM VE NİCHE

Bazı kokular vardır, o kokuları her yerde hemen tanırsınız çünkü o kokular özeldir. İşte Huncalife’ ın en güzel kokularından olan ADORE ve ICONIC bu kokulardan sadece ikisi. Eylül 2017 tarihinden itibaren bu harika kokular farklı bir isimle kullanıma hazır. İsimleri değişse de içerik her zamanki gibi etkileyici. Iconıc EDT’ nin yeni adı; NİCHE, Adore EDT’ nin yeni adı DOOM. Adları değişse de hala en iyi parfümler arasında yer alan bu iki kokuyu yeni isimleriyle denemek isterseniz Eylül Kataloğundan sipariş vermeniz yeterlidir.

2017 EKİM AKADEMİSİ ÜCRETSİZ KATILIM

Hayallerini belirle, hedeflerini gerçekleştir ve 2017 Ekim Akademisi’ ne ücretsiz katılma şansını elde et. Hayallerinin peşinden gitmeye cesaret edenler için Huncalife’ tan özel bir fırsat. 2017 Ekim Akademisi’ ne ücretsiz katılabilir, kendinizi geliştirmek için harika bir fırsat yaratabilirsiniz. 20-21-22 Ekim 2017 Tarihlerinde Antalya’ da düzenlenecek olan Akademi’ ye ücretsiz katılabilmek için aşağıdaki koşullardan birini sağlamanız gerekir.

 1. Aktif Yeni Kayıt:
 • 4 ayda toplam 60 kayıt ve her ay en az 10 yeni kayıt yapmak,
 • Yeni kayıtları minimum 70 HP ile aktif yapmak,
 • Kayıtları, direkt olarak temsilciye bağlı yapmak,
 • Kayıt olacak kişiler daha önce en fazla 1 defa kayıt olmuş ve üyeliği düşmüş kişiler arasından seçilmelidir.
 1. Yeni Altın Lider Olanlar:
 • 4 ayda en az 2 defa Altın seviyesini korumalıdır,
 • Altın seviyesini koruyamadığı aylarda en az Bronz seviyede kalmalıdır,
 • Daha önce Altın seviyesinde olup bu seviyeyi kaybedenler ücretsiz Akademi’ ye katılamaz.
 1. Kişisel Satış Hedefi:
 • 1 Şubat – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasındaki 4 aylık sürede yapılan kişisel satışın üzerine 1 Haziran – 30 Eylül 2017 tarihleri arasındaki 4 aylık sürede yapılacak olan kişisel satışta 5000 Lira eklemek. 1 Şubat – 31 Mayıs tarihleri arasındaki 4 aylık satış cirosu 3000 Liradan az olan temsilcilerde alt sınır olarak 3000 Lira baz alınacaktır.
 • Temsilci her ay en az 1000 Lira ciro yapmak zorundadır,
 • Bu kriterleri sağlayan ve yüzde hesabı olarak kişisel satışlarını en çok arttıran ilk 50 kişi Ekim Akademisi’ ne ücretsiz olarak katılma hakkını elde edecektir.

İLK 10 YARIŞMASI (1 TEMMUZ 2017 – 31 ARALIK 2017)

Yarışmayı kazanmak için gerekli olan koşulları sağlayan en başarılı 10 Huncalife temsilcisi Yönetim Kurulu Temsilcisi ya da Üst Düzey Yöneticilerden birinin katılımıyla sürpriz yurtdışı seyahati kazanacaktır. Sürpriz yurtdışı seyahati 2 gün 3 gecedir.

 

HUNCALIFE’IN FIRSATLARLA DOLU DÜNYASINA HOŞ GELDİN!

Sadece sana özel bu fırsatlardan yararlanarak, hayallerine bir adım daha yaklaşacaksın.

HuncaLife ürünleriyle daha yakından tanışma fırsatı bulacaksın.

1. Ay
Eylül ayında İlk defa, 70 HP Sipariş Veren Herkese 36,00 TL Değerinde Ella Kadın EDT HEDİYE!

2. Ay
Eylül ayında kayıt olup Ekim ayında 100 HP Sipariş Veren Herkese 54,80 TL Değerinde C. I. The Max Volume Maskara + 2 Adet / Delight Therapy Dudak Parlatıcı – Çilek HEDİYE!

3. Ay
Eylül ayında kayıt olup Kasım ayında 100 HP Sipariş Veren Herkese 62,00 TL değerinde Naturilies Yenileyici Aynısefa Sabun 100 gr + Naturilies Onarıcı Sarımsak Özlü Sabun 100 gr + SOFT TIME Gliserinli, Yoğun Nemlendiricili El Kremi 75 ml + BIOTEN Jojoba & Shea Yağı Özlü Jel Vücut Kremi 200 ml HEDİYE!

 

TEŞVİK KAMPANYASI

Eylül kataloğunda faydalanabileceğiniz TEŞVİK KAMPANYASI her zamanki gibi çok avantajlı. Kampanyaya katılma koşullarını sağladığınız takdirde % 90 a varan indirimlerle harika ürünlere sahip olabilirsiniz.

 • 100 HP değerinde sipariş verdiğiniz takdirde PROMİSE PASİON Kadın EDT 35 Lira yerine temsilci fiyatıyla sadece 2.99 Lira’ ya sahip olabilirsiniz.
 • 175 HP değerinde sipariş verdiğiniz takdirde Bioten At Kestanesi Jeli 200 ml + Naturilies Arındırıcı Cilt Beyazlatma Sabunu 100 gr + Bioten At Kestanesi Duş Jeli 400 ml ürün paketine 60.50 Lira yerine temsilci fiyatıyla sadece 1.99 Lira’ ya sahip olabilirsiniz.
 • 250 HP değerinde sipariş verdiğinizde Home Professional Yağ Çözücü 500 ml + Home Professional Kıvamlı Çamaşır Suyu + 2 adet Home Professional Beyaz Kalıp Sabun ürün paketine 80 Lira ödemek yerine ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu ürünlere birden fazla sipariş vererek defalarca aynı Teşvik Kampanyasından faydalanabilirsiniz. 1 Eylül – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanyadan faydalanmak için acele edin.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın

Yalçın YILDIZ

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-