Huncalife – Essentials Gül Suyu

Essentials Gül Suyu 150 mlEssentials  Gül Suyu – Essentials Rose Water

HuncaLife ürünlerinden bazılarını sizler için tanıtacağız.  İncelemenin sonunda huncalife ürünlerini kullanan kişilerin yorumlarını da paylaşacağıız.

Huncalife’ ın en iyi sonuç veren ürünlerinden biri Huncalife Essentials Gül Suyu 150 ml gül suyudur. ‘’Güzelliğiniz için doğayı seçin’’ sloganı ile yola çıkan Huncalife, Essentials gül suyunu 150 ml lik ambalajlarda kullanıcıların beğenisine sunmuştur. Paraben, parafin, SLES, SLE gibi zararlı maddeler içermeyen, pürüzsüz bir cilt vadeden Huncalife Essentials Gül Suyu ilk kullanımdan itibaren etkisini göstermektedir. Düzenli kullanımda cilt parlamasını kontrol altına almaya yardımcı olan, cildin temizlenmesini sağlarken bir taraftan da cildi nemlendiren, kuru ve hassas ciltler için yatıştırıcı ve canlandırıcı etkiye sahip olan Huncalife Essentials Gül Suyu, Huncalife’ ın cilt ürünleri arasında ilk sıralarda yerini almıştır.

Bir parça pamuk üzerine damlatılarak temiz cilt üzerine nazikçe uygulanan Huncalife Essentials Gül Suyu, cildi temizleyip bakımını yaparken aynı zamanda içeriğinde bulunan gül çiçeği özü sayesinde ciltteki siyah nokta görünümünün azalmasına ve cildin sıkılaşmasına destek olmaktadır. Güne başlarken yüzünüzü yıkadıktan sonra taze ve canlı bir cilt için kullanılabilen Huncalife Essentials Gül Suyu, gün sonunda özellikle makyaj temizliğinden sonra cilt bakımını tamamlayıcı ürün olarak mutlaka kullanılmalıdır.

Doğal tonik etkisi sayesinde ciltteki gözenek görünümünü hafifletmeye yardımcı olan Huncalife Essentials Gül Suyu düzenli kullanım sonucu ciltte akne oluşumunu önleme konusunda destekleyici bir cilt bakım ürünüdür. Kan dolaşımını hızlandırmak, cildi canlandırmak ve ürün etkisini artırmak için Huncalife Essentials Gül Suyu gül suyunu buzdolabında bekleterek soğuk olarak kullanabilirsiniz.

Sabahları uyandığınızda göz kapaklarınız çok şiş oluyorsa, yorgunluk ve benzeri sebeplerle göz altlarınızda koyu halkalar var ise bu ürünü özellikle soğuk kullanmanız tavsiye edilir. Buzdolabında saklanan Huncalife Essentials Gül Suyu’ ı bir parça temiz pamuk üzerine damlatarak birkaç dakika süreyle göz kapaklarına ve göz altlarına bastırmadan uyguladığınızda rahatlama hissi verir ve cildinizi makyaj için hazır hale getirir. Cilde esneklik kazandırarak yaşlanma belirtilerini geciktiren gül özü sayesinde her zaman diri, güzel, temiz, canlı bir cilde sahip olmanız mümkündür.

Eşsiz formülü ile genişlemiş gözenekleri derinlemesine temizleyen ve küçülten, cildin doğal nem dengesini geri kazanmasına yardım ederek cildi nemlendiren, cildin daha taze, daha canlı ve daha temiz bir görünüm kazanmasına yardım eden, cildi kurutmadan ve tahriş etmeden nazikçe bakımını yapan Huncalife Essentials Gül Suyu 150 ml kuru ve hassas ciltler için tasarlanmıştır. Cilt sorunlarınızı kısa sürede kalıcı olarak çözmenize yardımcı olan bu ürün cilt bakım ürünleriniz arasında ilk sıralarda yerini alacaktır. Essentials Gül Suyu 150 ml gül suyunu deneyen herkes çok iyi sonuçlar aldığını bildirmiştir. Bu nedenle sizler için bazı kullanıcı yorumlarını burada paylaşmayı uygun gördük. Huncalife ürün yorumları : 

  • Nazlıcan Kavas: Büyüklerimiz eskiden ciltleri için doğal gül suyu kullanırmış. Ama ben çok tercih etmiyordum çünkü doğal gül suyu bulmak çok zor. Marketlerde gül suyu diye satılan ürünler sadece esans kokuyor, içeriğinde gül suyu olduğunu sanmıyorum. Güvenebileceğim bir marka olmadığı için şimdiye kadar cildime hiç gül suyu kullanmamıştım. Ama Huncalife’ ın ürünü olan Essentials Gül Suyu gül suyunun içeriğinde gerçek gül özleri var. Gönül rahatlığıyla bu ürünü kullanıyorum. Herkese tavsiye ederim.
  • Serap Civelek: Kendimi bildim bileli yüzümde siyah nokta problemi vardı. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Essentials Gül Suyu gül suyunu kullanmaya başladım ve kısa sürede farkını hissettim. Piyasadaki diğer gül sularından oldukça farklı, cildime çok iyi geldi. Herkese tavsiye ederim.
  • Tülay Genç Akkerman: Essentials Gül Suyu gül suyunu arkadaşım denemem için hediye etmişti. Yaklaşık bir hafta sonra etkisini hissettim. Makyajımı temizledikten sonra tonik olarak kullanıyorum. Sabahları da makyaj yapmadan önce cildimi gül suyu ile temizliyorum. Çok beğendim.
  • Nesrin Özay: Cildim kuru bir yapıya sahip. Bu nedenle hassas ciltler için uygun olan temizleme sütünü kullandıktan sonra cildime tonik ya da başka bir ürün kullanamıyordum çünkü tonik hem cildimi kızartıyor hem de kurutuyordu. Essentials Gül Suyu gül suyu ile bu sorunum ortadan kalktı.
  • Nebahat Tütüncü: Cildim çok yağlı bir yapıya sahipti. Gün içinde çok fazla parlıyordu. Essentials Gül Suyu gül suyunu kullanınca cildimin yağ dengesi normale döndü. Gün içinde yağlanma ve parlama sorunundan kurtuldum. Çok mutluyum.

HuncaLife ‘ ın diğer huncalife ürünlerini incelemek için ürünler sayfamızı ve huncalife katalog sayfamızı gezebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-