Huncalife Ekim Ayına Özel Temsilci Teşvikleri

Huncalife  yeniliklerle dolu olan Huncalife Ekim Kampanyasında bu ay hangi avantajların olduğuna birlikte bakalım.


ÇEK KAMPANYASI


3.000 Lira değerinde çek kazanmak ister misiniz? Ekim, kasım, aralık aylarında devam edecek olan çek kampanyasından faydalanabilmek için 0 – 20 arası bir seviyede olmak gerekiyor. Başlangıç olarak temsilcinin kariyerindeki en yüksek seviye baz alınacak ve kampanyanın devam ettiği kasım, aralık aylarında da temsilcinin başlangıç seviyesini korumuş olması gerekecektir. Kampanyanın devam ettiği aylarda seviyesini koruyamayan temsilci Çek Kampanyası’ ndan faydalanamaz. Çek kazanan temsilci Ocak ayında aktif olursa 10 Ocak 2018 tarihinden itibaren çeki kendisine teslim edilecektir.


BAŞLANGIÇ PAKETİ PUAN DEĞERİ SÜRPRİZİ
Yeni üye olan temsilcilere özel karma ürünlerden oluşan ve normal fiyatı 100 TL ‘ nin üzerinde olan bu pakete 34,90 ödeyerek sahip olduğunuz bu ‘’Başlangıç Paketi’’ artık puan değerine sahip. Yeni başlayan temsilcilere jest yapan Huncalife ile hemen kazanmaya başlamak mümkün.


EKİM AYI DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI
Huncalife’ tan ekim ayında doğan temsilcilere özel kampanya. Her ay olduğu gibi ekim ayında da temsilcilerinin doğum gününü unutmayan Huncalife,
Erkek temsilcilere; Geovenni Tutto 150 ml deodorant,
Kadın temsilcilere; Night Kiss Fancy 150 ml deodorant hediye ediyor.
Yapmanız gereken sadece doğum gününüzden itibaren 15 gün içinde 50 HP ve üzeri sipariş vermek.


PTT KARGO FIRSATLARI
5 – 27 Ekim tarihleri arasında PTT Kargo ile yapacağınız tüm siparişlerde kapıda ödeme bedeli sadece 1.99 Lira ve aynı tarihler arasında 75 Lira ve üzeri yapacağınız tüm alışverişlerde PTT Kargo ücretsiz. Bu harika fırsatı kaçırmamak ve ürünlerinizin güvenle elinize ulaşması için acele edin.


KAYIT KAMPANYASI & SPONSOR PROGRAMI
Her zaman bir aile sıcaklığı sunan Huncalife, ‘’Aileni genişlet, daha çok kazan’’ sloganından hareketle daha büyük bir aile olmanın temellerini atıyor. Yeni sponsor programı kapsamında güzel bir kampanya başlatan Huncalife’ ın kampanya detayları ise aşağıdaki gibi;
– Sponsor, ilgili ay içinde en az 100 HP değerinde sipariş oluşturacak,
– Ekim ayı içinde 3 yeni temsilci kaydı yapan ve her temsilcisi ekim ayı içinde en az 50 HP değerinde sipariş oluşturan sponsor, 95 Lira değerinde Legacy Of Essence Kadın EDP kazanacak.
– Kasım ayı içinde ise ekimde kaydı yapılan ve 50 HP değerinde sipariş oluşturan 3 temsilciyi aktif eden sponsor, 95 Lira değerinde Legacy Of Essence Erkek EDP kazanacak.

Sadece sana özel olarak hazırlanan bu teşvik kampanyasından faydalanarak, hayallerine bir adım daha yaklaşacaksın.

HuncaLife ürünlerini daha yakından tanıma imkanı yakalayacaksın.

1. Ay

Ekim ayında İlk kez, 70 HP Sipariş Veren Herkese 36,00 TL Değerinde Bella Kadın EDT HEDİYE!

2. Ay

Ekim ayında kayıt olup Kasım ayında 100 HP Sipariş Veren Herkese 41,90 TL Değerinde HL Intense Color Tahta Kalem – Simli Siyah + C. I. Dipliner HEDİYE!

3. Ay

Ekim ayında kayıt olup Aralık ayında 100 HP Sipariş Veren Herkese 45,50 TL değerinde Naturilies Yaşlanma Karşıtı CoEnzym Q10 Sabunu + Naturilies Canlandırıcı İnci Tozu Sabun + SOFT TIME Mango Özlü El Kremi + 5 Adet / Naturilies Aloe Vera Dis Macunu Sachet HEDİYE

  • 1-31 Ekim 2017 tarihleri arasında yeni kayıt olmuş temsilciler için geçerlidir.
  • Ürünleri almaya hak kazanmak için temsilcinin ilk sipariş tarihi kampanyanın başladığı ay içerisinde olmalıdır.

Unutma teşvik programını harika bir kazanç fırsatına dönüştürebilirsin

100 HP siparişinize 69,00 TL değerindeki Memories Diamond Kadın EDT Temsilci fiyatı ile 3,99 TL

175 HP siparişinize 80,90 TL değerindeki BIOTEN At Kestanesi Masaj Jeli 250 ml + HL Alum Deodorant 150 ml + E&F İncir Kolonyası 400 ml Temsilci fiyatı ile 2,99 TL

250 HP siparişinize 88,90 TL değerindeki S. O. S. Garden Mist Tekstil ve Oda Kokusu + Home Professional Mobilya & Ahşap Temizleyici 1 lt + Home Professional Toz Bezi) HEDİYE!

Daha fazla sipariş vererek, fırsatlardan ikinci kez yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın

Yalçın YILDIZ

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-