Huncalife Çörek Otu Yüz Kremi

Huncalife‘ın son ürünlerinden Huncalife Essentials Çörek Otu Yüz Kremi (Black Cumin) tanıtacağız.

Çörek Otu Yüz Kremi –  Cilt lekelerini gidermeyi desteklemesiyle bilinen çörek otunun, özel geliştirilmiş formülü ile tanışın!

-Derinlemesine nemlendirir

-Cilt kurulukları ve çatlakların giderilmesine yardımcı olur, daha parlak ve canlı bir cilde kavuşmanızı sağlar.

-Cilt üzerinde tazeleyici etkiler göstererek, cildinizde oluşan lekeler ve siyah noktalardan arınmasını destekler.

Kullanımı: 1. Adım : Cildinizi, cild tipinize uygun bir temizleyici ile ferahlatın, bu işlem gözeneklerinizin açılmasına ve kremin daha iyi etki etmesine yardımcı olur.

2. Adım: Cildinizin ihtiyacı olan miktarda kremi yüzünüze eşit oranda dağıtarak, parmak uçlarınız ile dairesel hareketler yaparak yedirin. Hassas göz ve dudak çevresine uygulamamaya dikkat edin.

Çörek Otu ve Çörek Otu Yağının Sağlığa ve Cilde Yararları

Cilt Lekeleri, günümüzde pek çok kişinin bayan ya da erkek farketmeden ortak sorunu olan cilt lekelerinin birçok farklı tipi bulunmaktadır.  Bayanların istemeyeceği ve hemen kurtulmak istedikleri cilt lekelerinin birden fazla oluşma nedenleri bulunmaktadır. Sağlıklı ve bir o kadar da pürüzsüz bir cilde sahip olmayı herkes arzu eder. Fakat bazen henüz doğduğumuz da dahi bu cilde sahip olamayız. Bu nedenle cilt değişik faktörlerin etkisi altında kalarak lekeler meydana gelebilmektedir. Bu faktörler arasında güneş ışınlarının olumsuz etkileri, hormonal etkiler, genetik yatkınlık, farklı sistemik rahatsızlıklar, hamilelik dönemi, enfeksiyon nedeni ile meydana gelen hastalıklar mantar benzeri, cilt için uygun olmayan yanlış seçilmiş kozmetik ürünleri ve ağızdan alınarak kullanılan bazı ilaçların vermiş olduğu yan etkilerle ciltte lekeler meydana gelebilmektedir.

Çörek Otu Yağının Cilt Lekelerini Çözmedeki Etkileri

  • Ciltte meydana gelen doğum lekeleri, sivilce izleri ve cilt yaraları sonrasında meydana gelen cilt lekeleri üzerinde olumlu etkilere sahiptir.
  • Cilde biriken ölü derinin atılmasını ve cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olur.
  • Ciltte meydana gelen mantar, egzama gibi cilt hastalıkları için iyi bir iyileştiricidir.
  • Cildin çok daha pürüzsüz, parlak ve sağlıklı görünüm almasına yardımcı olur.
  • Cildin daha sıkı ve gerginleşmesine yardımcı olurken sarkmalara karşı olumlu etkilere sahiptir.
  • Cildin direncini artırarak cildin dış etkenler tarafından zarar görmesine engel olur.
  • Cilt üzerinde olumlu etkiler sağlayarak cilt lekelerinden çarçabuk kurtulmanıza yardımcı olur.
  • Çörek otu yağı doğru bir cilt bakım kürü olarak uygulandıktan sonra cilt lekeleri için mükemmel bir seçim olacaktır.

Ciltte oluşan bu lekelerin giderilmesi adına pek çok kozmetik kremlerin yanı sıra özellikle şifalı bitkilerle ve bitki yağlarıyla evde hazırlanabilecek maske, krem ve cilt losyonları kullanılmaktadır. Bu şifalı bitkilerin en önemlilerinden olan çörek otu yağı kremi cilt lekeleri üzerinde mükemmel etkiler sağlanabilmektedir. Çörek otu yağı kremi çörek otu bitkisinin tohumlarından elde edilmektedir.

Çörek otu insan sağlığına ve cilt bakımına faydaları oldukça fazladır. Ve her derde çare olarak asırlar öncesinden anlaşılarak günümüze kadar kullanılagelen bir tedavisel bitkidir. Çörek otu bitkisinde olduğu gibi ondan üretilen çörek otu yağı da cilt sağlığı ve özellikle de cilt lekelerine karşı oldukça iyi gelen bir yağdır. Bu çörek otu özlerinden ve yağı kullanılarak üretilen çörek otu yüz kremi yüz cilt bakımınıza da oldukça faydalıdır.

 

Hemen Huncalife Essentials Çörek Otu Yüz Kremine sahip olmak için huncalife ücretsiz üyelikden yararlanın ve  temsilci olun ve avantajlı fiyattan yararlanın !  Huncalife’ın zengin ve kaliteli ürünlerini incelemek için Huncalife Katalog ‘ a tıklayın.

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-