Huncalife Çay Ağacı Yüz Kremi & Cilt Bakım Seti

Çay ağacı özlerinden gelen mucizevi bakım serisi..

Huncalife çay ağacı temizleme köpüğü : Özel olarak geliştrilmiş formülüyle gözenekleri derinlemesine temizler, cildinizi kurutmadan fazla yağı ve kiri ulaştırır. Paraben, parafen içermez.

Kullanımı : Islak elinizin üzerine üründen bir miktar alarak tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayınız. Ardından bol su ile iyice durulayınız. 

Huncalife Çay ağacı tonik : Özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildinizde derinlemesine temizlik sağlar. Cildi rahatlatır ve ferahlık verir. Paraben, parafin içermez.

Kullanımı: Cildinizi çay ağacı temizleme köpüğü ile temizledikten sonra toniği bir pamuk yardımıyla tüm yüz ve boyun bölgenize uygulayınız. 

Huncalife çay ağacı sos bakım jeli : Özel geliştirilmiş formülü ile kırmızı lekelerin üzerine uygulandığında cilt tonunu dengelemeye yardımcı olur.

Kullanımı: Tonik işleminin ardından Huncalife Çay Ağacı SOS Jel’ den fındık tanesinden biraz büyük miktarda alarak hafif masaj hareketleri ile 1-2 dakikaboyunca uygulayınız. 

Huncalife Çay Ağacı Yüz Kremi : Huncalife çay ağacı kremi, özel olarak geliştirilmiş formülü ile cildi nemlendirirken, içeriğinde kırmızı leke ve siyah nokta oluşumunu engellediği bilinen çay ağacı yağı kullanılmıştır. Ciltte koruyucu bir bariyer oluşturarak cildi dış etkenlere karşı korur. Paraben, parafin içermez.

Kullanımı : Tüm bu uygulamarın ardından yüzünüze dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Etkili bir sonuç için düzenli kullanınız.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın

Yalçın YILDIZ

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-