Huncalife Çay Ağacı Kremi Kullanıcı Yorumları

Huncalife Naturilies Çay Ağacı Yağı Özlü Kremi kullanıcı yorumlarını ve çay ağacı özlü kremin faydalarını gösteren bir yazı olacak:

Huncalife Çay Ağacı Özlü Kremi doğanın insanlığa sunduğu mucizevi bitkilerden olan çay ağacı ‘ nın yağından ve özünden meydana geliyor. Çay ağacı yağı yüz yıllardır insanlar tarafından kullanılan harika bir bitkisel tedavi aracı.  Çay ağacı çok eski bir geçmişe sahip insanlık tarihi boyunca bitkisel tedavi amacıyla kullanılmış ve son yıllarda teknolojinin yardımıyla krem şeklinde de yapılmaya başlandı ve böylece daha yaygın olarak kullanmaya başladık.

Çay Ağacı Kreminde antiseptik olan çay ağacı yağı yardımıyla;

Aknelerin yayılmasını engeller,

Böcek sokmalarında kaşıntıyı azaltmaya yardımcı olur,

Kurumuş ve çatlamış cildi nemlendirir ve cildin sebum dengesini korunmasına yardım eder.

Evet Huncalife Naturilies Çay Ağacı Yağı Özlü Kremini kullananların yorumları yani kullanıcı yorumları:

Asiye ÖKMEN(42) : Çay ağacı kremiyle 1 yıl önce tanıştım. Cildimde oluşan aknelere karşı birşeyler ararken bir arkadaşım önerdi. O zamandan beri kullanıyorum çok faydasını gördüm tavsiye ederim.

Halime ŞAHİN(28): Huncalife Çay ağacı özlü kremiyle Huncalife ürünleri sayesinde haberim oldu. Bu ürünü anneme kullandırdıktan sonra ben de huncalife ürünleri satmaya başladım. Bu ürünü önerdiğim herkes çok iyi şeyler söyledi ve aynısını zaten biz de kendimiz deneyerek görmüştük. Mutlaka öneririm ederim.

Ali DEMİRCİ(51): Çay ağacı kremini 2 aydır düzenli olarak cildimdeki bazı yaralar için kullandım ve ciddi azalmalar gördüm.

Ayşe SADIK(35): Huncalife ürünlerinden ilk önce at kestanesiyle tanışmıştım onun faydasını görünce diğer ürünleri de incelemek istedim ve çay ağacı özlü kremi de bundan sonra denedim. Cildimi düzenlemek için düzenli olarak kullanıyorum.

 

 

Çay Ağacı Kreminin Faydaları:

Cilt bakımında: Akne ve sivilce bulunan bölgelere sabah akşam sürdüğünüzde hızlı bir şekilde o bölgenin düzelmesini sağlayacaktır.. Cildinizi hem ferahlatacak hem de temizleyecektir. İz, akne, siyah nokta gibi problemlere düzenli kullanıldığında etkileri biliniyor.

Herpes:Dudak kenarında virüse bağlı olarak çıkan herpes (uçuk) tedavisinde oldukça etkilidir. Sabah akşam temizlenmiş bölgeye boca etmeden ince bir tabaka halinde süreceğiniz çay ağacı yağı antiseptik özelliği sayesinde virüslü bölgeyi temizleyecek ve iyileşmesini sağlayacaktır.

Çıban: Burada dikkat edilecek olan, çıban daha olgunlaşmadan, yağın sürülmesidir. Çıban çıkacak bölge temizlendikten sonra sürülmelidir.

Böcek ve sinek sokmaları: Bir damla yağ böceğin soktuğu yere dökülür ve burası hafifçe ovulur. Antiseptik özelliği ile sokma nedeniyle oluşan bakterileri yok edecek ve bölgenin iyileşmesini sağlayacaktır.

Ayak mantarları: Ayaklar iyice yıkanıp, kurulandıktan sonra, mantara yakalanan yere çay ağacı yağı sürülür ve bir süre yere basmadan beklenir. Ayaklarınızı dinlendirdiğiniz suyun içine de damlatabilir mantar ya da diğer olası enfeksiyonlardan korumuş olursunuz.

Banyo suyuna: Mentole benzer kokusu ile hem broşlarınızı açacaktır hem de vücudunuzdaki organizmalara karşı antiseptik bir duvar örecektir.

Dolama ve tırnak batmaları: Tırnak batması sonucu tırnağın kenarında iltihap meydana gelir. Bu bölgeye yapılacak cerrahi müdahale ile yani batan tırnağı, ya tam ya da kısmen çıkarmaktır. Bu gibi rahatsızlıklarda da çay ağacı yağı kullanılabilir. Şöyle ki: Temizlenmiş ayağı kuruladıktan sonra tırnağın battığı yerin üstüne bir damla bu yağdan dökülür ve kuruması beklenir. Daha sonra batık olan kısım plaster ya da tırnak itici ile deri kısımla arasına mesafe konur. Çay ağacı yağını bu bölgeye döktükten sonra iltihap kurumaya başlar.. Böylece cerrahi müdahaleye de gerek kalmaz. İltihap kuruyana kadar tekrar edilmesi tavsiye edilir.

Ağızdaki iltihaplar: Diş eti sorunları, takma dişlerin temizliği, gargara için harika bir antiseptiktir. Suyla seyreltilmiş çay ağacı yağını diş temizliğinizde rahatça kullanabilirsiniz.

Siğil tedavisinde: Elde ya da ayakta çıkan siğillerin üzerine sürülerek siğiller kurumasına yardımcı olur. Deodorant olarak kullanımı: Mentollü kokusu ile rahatlatıp hoş bir koku verirken bakterilere karşı savaşır.

Evinizde muhakkak bulunması gereken bir üründür! Cilt bakımınızda etkili ürünlerden birtanesidir. Ayrıca Çay ağacının yüksek antiseptik özelliği, yaralı bölgenin mikro organizmaların gelişmesini ve bunlara bağlı iltihaplanmaları önler.

Küçük et benleri yüzünüzde size rahatsızlık mı veriyor veya bedeninizde bulunan et beni size sıkıntımı oluşturuyor? Çay ağacının kremini kullanın iyi gelecektir. Yanık yaralarının iyileşmesinde çok etkilidir. Böcek sokmalarından dolayı oluşan şişlik ve ağrıları azaltır. Mantar ve nasırların iyileşmesine yardımcı olur. Ciltte oluşabilecek enfeksiyonları engeller.  Akne, sivilce ve apseleri kurutur. kesik yaralarının kapanmasında etkilidir. Basur ve hemoroid rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur. Diyabet hastalarının yaralarının daha hızlı iyileşmesini sağlar.

Cildinizin pürüzsüz, rahat, ferah ve canlı görünmesi için Çay Ağacının Kreminin dışında At Kestanesi Balsamını kullanarak cildinize gerekli özenden daha fazlasını gösterin. Bu şekilde hem genç ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı hedefliyoruz.

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlar

  1. Tuba diyor ki: Mart 7, 2019 at 12:25 am

    Gerçekten tek tük sivilcesi çıkanlar için mükemmel bi ürün

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-