Huncalife Atlantis Erkek Parfüm EDT 50 Ml :

Huncalife Atlantis EDT 50 Ml :

Kokusuyla her tende farklı bir tat bırakan, karakteristik ve iddialı duruşuyla dikkatleri üzerine çeken Huncalife Atlantis Edt parfümü odunsu ve aromatik yapısıyla karşımıza çıkmaktadır.

Adını efsanevi kayıp kıta olan Atlantis’ten almıştır ve içerisinde bu ihtişamlı imparatorluğun adına layık esans bileşenleri bulunmaktadır. Okyanusun derin ve mavi sularını anımsatan şişesiyle bu parfümü ilk gördüğünüz anda tende yarattığı gizemi merak etmeye başlarsınız.

Sıktığınız ilk andan itibaren çekici ve baştan çıkarıcı kokusu havanızı bir anda değiştirecektir. Huncalife Atlantis Edt, bulunduğu ortamda iz bırakmak isteyen erkeklerin yaz-kış rahatlıkla kullanabileceği bir parfümdür.

Huncalife Atlantis Edt parfümü, üst notasında bulunan taze ve hafif bergamot çiçeğiyle harmanlanmış odunsu kokuları ile mistik bir çağrışım uyandırır. Bu canlandırıcı aroma sizi hafif hafif tatlı bir meltemin estiği o sıcacık yaz akşamlarına götürebilir. Huncalife Atlantis Edt parfümünün orta notasına doğru gidildikçe kış mevsiminin vazgeçilmezi olan ve adaçayı kokusu ile karşılaşırsınız. Bu notaya Akdeniz’in en hoş kokulu bitkilerinden olan kadifemsi yapısıyla ve fresh aromasıyla nane kokusu eşlik eder.

Büyüleyici etkisinin bu notadan geldiği düşünülmektedir. Bu aromatik yapı dip notaya doğru ilerlerken parfümün karakteristik maskülenliğini hissedebileceğiniz pudramsı misk kokusu ile güzel kokmanın çekiciliğini yaşıyor olacaksınız. Dip notasında bulunan misk kokusunun yanında sultanlara layık görülen, adına nice parfümler yaratılan sıcacık tatlı amber kokusuyla gün içerisinde Huncalife Atlantis Edt parfümünün kalıcılığını hissedersiniz.

Her günü özel günmüş gibi hissetmek isteyen erkeklerin tercihleri arasında ilk sırada yer alan Huncalife Atlantis Edt parfüm, kullananların memnuniyetlerini günden güne arttırmaktadır.

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-