İzmir’ in bir ilçesi olan Bergama’ da doğdum, ilk ve orta öğrenimimi Bergama’ da tamamladım. Üniversiteyi İzmir’ de okudum ve 2002 yılında radyoloji teknikeri olarak mezun oldum. Üniversiteyi bitirir bitirmez çalışmaya başladım. 2004-2013 yılları arasında devlet memuru olarak görev yaptım ve 2006 yılında kamu yönetimi alanında lisans eğitimimi tamamladım. Radyoloji teknikeri olarak kariyer anlamında ilerleme şansım olmadığı için mutlu değildim. Hangi alanda kariyer yapabilirim diye araştırmalarım devam ederken 2007 yılında bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine network marketing dünyası ile tanıştım. 2007-2011 yılları arasında 3 ayrı network marketing firmasında sadece hafta sonları çalışarak hatırı sayılır miktarda bir ek gelir ve güzel bir çevre edinmeyi başardım. 2007 şubat ayından Huncalife ile tanıştığım 2011 ekim tarihine kadar ek iş olarak çalıştığım 3 ayrı network marketing firmasında da beni rahatsız eden ortak sorunlar şunlardı; prim sistemindeki aksaklıklar, idari sorunlar ve en önemlisi vizyon sahibi olmamaları.

Huncalife’ ın % 100 yerli sermaye olması, yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla kullanıma sunabilmesi ve tüm rakiplerinden  daha cömert bir kazanç planına sahip olması nedeniyle 2011 ekim ayından bu yana Huncalife ile çalışıyorum. 60 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve Türkiye’ de parfüm üretiminde sektöre damgasını vurarak pazar lideri olan ve dünya markaları yaratan Hunca Ailesi’ nin bir parçası olmak ve vizyon sahibi ünlü işadamı ve sanayici, aynı zamanda Huncalife Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın Tuncer Hunca’ yı yakından tanıma fırsatına sahip olmak benim en büyük şansım oldu. 2011 ekim ayından bu yana çalıştığım Huncalife’ ta yıllardır aradığım fakat pek çok network marketing firmasının sahip olmadığı dürüstlüğü, doğruluğu ve huzuru buldum. Huncalife’ ta yaklaşık 2 yıl kadar ek iş şeklinde çalıştıktan sonra 2013 yılında devlet memurluğu görevimden istifa ederek tüm zamanımı ve enerjimi bu işe ayırdım. Tam zamanlı çalışmaya başladıktan sonra kariyer basamaklarını hızla tırmandım.

Sırasıyla; Elmas Lider, Yıldız Lider ve Çift Yıldız Lider seviyelerine yükselerek maddi manevi çok iyi kazançlar elde ettim. Huncalife’ ın en yüksek seviyedeki liderlere tahsis ettiği otomobili kullanma hakkını kazandım. Huncalife Ailesi’ nin bir parçası olarak ekip arkadaşlarımızla elde ettiğimiz bu başarılar yerel ve ulusal basında da geniş bir yer buldu. Huncalife’ ın en sıra dışı ödüllerinden olan yurtdışı seyahatleri neticesinde dünyada pek çok ülkeye seyahat etme şansını yakaladım. Artık hayalimdeki evde yaşıyor ve hayalini kurduğum arabaya biniyorum. Zaman ve ekonomi anlamında özgürlüğü yakalayınca yine yıllardır hayalini kurduğum ama çeşitli nedenlerle hep ertelemek zorunda kaldığım yabancı dil eğitimlerimi de gerçekleştirdim. İngilizce ve Rusça öğrendim. Yabancı dilimi geliştirmek için yurtdışında çeşitli kurs ve etkinliklere katıldım. Öğrendiğim bu yabancı dilleri daha da geliştirmek için çalışmaya devam ediyorum. Şu anda da bir yandan Huncalife işimde çalışmalarımı yürütürken, diğer yandan da 2017 yılında başladığım  Ege Üniversitesi Pazarlama ve Marka Yönetimi  yüksek lisans programında eğitimime devam etmekteyim.

Tüm hayallerimi Huncalife sayesinde gerçekleştiriyorum. Huncalife liderlerinin aylık kazançları, Türkiye’ de faaliyet gösteren diğer network marketing çalışanlarının ortalama 10 yıllık çalışma sonunda ulaştıkları kazanca eşittir. Ekip arkadaşlarımla beraber yaklaşık 6 yılda elde ettiğimiz bu başarılar, Huncalife’ ın eşsiz ve cömert bir kazanç planına sahip olduğunun da ispatıdır. Başarı tesadüf değildir. Takım ruhuna sahip olan, ’ben’ değil ‘biz’ diyebilen ekip arkadaşlarıyla bir arada çalışmanın sonucunda bu başarıları elde ettik. Huncalife’ ın network marketing dünyasına ‘yeni yıldızlar’ çıkarma potansiyelinin her geçen gün biraz daha arttığını hatırlatır, Huncalife Ailesi’ nin bir parçası olan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Yorumlar

  1. Fatoş diyor ki: Mayıs 7, 2018 at 10:14 am

    Tebrikler Yalçın Yıldız !

  2. Gül banu diyor ki: Ocak 6, 2019 at 2:37 pm

    Tebrikler yalçın bey

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-