Bioten At Kestanesi Kremi(Jeli) Kullanan Yorumları

Türkiye’nin köklü komzetik firması Hunca Kozmetik , Huncalife markasıyla 2011 yılından bu yana doğrudan satış alanında faaliyet gösteriyor. Huncalife her geçen genişleyen kullanıcı ve temsilci ailesiyle genişlemeye devam ediyor. Huncalife’ın en ünlü ve en beğenilen ürünlerinden birisi Bioten markasıyla çıkardığı At Kestanesi Kremi(Jeli) veya Bioten At Kestanesi Jeli adıyla bilinen at kestanesi ürünüdür. Huncalife Bioten At Kestanesi kremini kullananlar bir daha talep etmeden geri duramıyorlar. At kestanesi kremi vücut ağrılarınndan damar çatlamalarına birçok sorunun çözümünde etkili olduğu biliniyor.

Huncalife ‘ta, Bioten At Kestanesi Masaj Jeli ve Kremi, At kestanesi yüz kremi, at kestanesi göz jeli, , at kestanesi yüz jeli ve kremi gibi ürün çeşitleriyle at kestanesi içeren ürünleri bulunuyor. Bu muhteşem ürünler ile pek çok kişinin derdine derman olmaya devam ediyor.  Doğal ve aktif maddeler içeren son yüzyılın en iyi alternatif tıp ham madde ürünlerinden biri olan at kestanesi bitkisi bilinen en güçlü ve en iyi sıkılaştırıcılardan biridir. At kestanesi faydalarını sayfamızın sonunda bulabilirsiniz. Şimdi Huncalife Bioten At Kestanesi Masaj Jeli ve Kremi hakkında kullanıcı yorumlarına göz atalım:

 • Gülbeyaz Ardıç (37-Ankara): Hayatımızda vazgeçilmez ürünlerden biri haline gelen at kestanesi kremini severek ve çok beğenerek kullanıyoruz. Bacaklarda oluşan varisler ve gün boyu ayakta kalmaktan dolayı meydana gelen bacak ve ayak ağrıları için birebir faydalı bir ürün. Kendim çok severek kullanıyorum ve at kestanesi kremini kullanmasını tavsiye ettiğim tüm eş dost akraba ve arkadaşım bana tek tek teşekkür ettiler. Çoğu tanıdığım henüz elindeki ürün bitmeden hemen yenisini satın aldı. Her ağrımızı ağrı kesici haplarla geçirmeye çalışmak bence doğru değil. Çünkü içtiğimiz ağrı kesicilerden dolayı midemiz zarar görüyor. Oysa at kestanesi kremi hem ağrımızı kesiyor hem de midemize zarar vermiyor. Bu faydalı ürünü daima kullanmalı ve tüm sevdiklerimizi de at kestanesi kremi kullanmaya ikna etmeliyiz. Ağrısız bir yaşam sundukları için at kestanesi kremi üreticilerine teşekkür ederiz.
 • Hasan Karakuş(49-Kocaeli): Yaklaşık yirmi yıldır uğraştığım ve artık kronik hale gelmiş olan bel fıtığı problemim vardı. Yıllardır hem yurt dışında hem de yurt içinde bu hastalığa çare aradım. Bu süre boyunca da pek çok tanıdığım oldu. Bir tanıdığım sayesinde altı ay önce at kestanesi kremi ile tanıştım ve şu an dünyanın en mutlu insanı benim çünkü ağrı kesici ve ferahlatan özelliği sayesinde masajlarda hep at kestanesi kullanmayı tercih ediyor ve çok rahatlıyorum. Çevremdeki herkesin bel fıtığı problemi ile beraber ayak ağrıları da iyileşti. Hepimiz çok mutluyuz ve herkese tavsiye ediyoruz.
 • Fatma Şahin: Tüm aile elimizden düşürmüyoruz. Çok severek kullanıyoruz. Kaç kutu bitirdik hatırlamıyorum bile. Tavsiye ettiğim kişilerden hiç olumsuz yorum almadım. En çok tercih ettiğim üründür.
 • Yonca Evcimen: Ani yaralanmalarda ilk yardım amacıyla bile kullandığımız oldu. Her türlü ağrıya etkisi muhteşem. Öksürükte, baş ağrısında ve ufak tefek yanıklarda bizzat kullandım ve olumlu sonuç aldım.
 • Gül Sevinç: Benim çok öncelerden oluşmuş çatlaklarım var. Basen ve bacaklarımda yer alan bu çatlaklar uzun uzun ve geniş bir görünüme sahipti. Yaklaşık bir aydır at kestanesi kremini sabah akşam ya da günde bir defa çatlaklarıma sürüyorum. Henüz geçmedi ama en azından genişlikleri gitti, gözle görülür bir şekilde daraldı. Kullanmaya devam edeceğim.

Evet Huncalife Bioten at kestanesi masaj jeli(kremi) ‘ni kullanan kişilerin yorumlarından bazılarını sizlere ulaştırdık.  At kestanesi ‘ nin faydalarından da bahsedelim isterseniz:

 1. Vücudumuzda meydana gelen iltihapları kurutmaya yardımcı olur, enfeksiyonu giderici etkisi vardır.
 2. At kestanesi büzücü özelliği sayesinde ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur.
 3. Kılcal damarların çatlamasını giderir, özellikle yüzdeki kılcal damar tedavisinde çok etkilidir.
 4. At kestanesi bacaklarda meydana gelen varislerin geçmesini sağlar.
 5. At kestanesi romatizma ağrılarına şifadır.
 6. Soğuk algınlığına ve nefes darlığına iyi gelir.
 7. At kestanesi güneş lekesi gibi cilt lekelerini yok etmekte etkilidir.
 8. Kan dolaşımını rahatlatır, damarlardaki iltihapları giderir.
 9. At kestanesi en güçlü antioksidanlardandır, bağışıklığı güçlendirip hastalıkları önler.
 10. At kestanesinde bulunan Aescin adlı madde damarları güçlendirir ve esnekliklerini arttırır.
 11. At kestanesi cilt bakımında etkin fonksiyonları sayesinde,sarkan ciltlerin derisinin toparlanmasını sağlar.
 12. At kestanesi göğsü yumuşatarak öksürüğü keser.
 13. At kestanesinin damar büzücü ve kan dolaşımını güçlendirici tonik etkileri vardır. Bu sayede varis,flebit ve hemoroit hastalıklarının iyileştirilmesinde kullanılır.
 14. At kestanesi nezle, grip gibi soğuk algınlığı hastalıklarının çabuk atlatılmasını sağlar.

 

Huncalife ‘ ın bu muhteşem ürününe siz de çok kolay erişebilirsiniz , Huncalife üyelik ile Huncalife Temsilcisi olarak bu kreme ucuza sahip olabilir ve etrafınıza satarak gelir elde bilirsiniz. Huncalife ile hayatınızı değiştirecek bir işe girişebilirsiniz. Huncalife kazanç planı için tıklayınız.

Huncalife üyelik ‘ tıklayarak hemen formu doldurun ve huncalife ile kazanmaya başlayın.

Huncalife katalog için tıklayınız.

Sosyal Medya'da Paylaşın

mcelik

Yorumlar

 1. Necati diyor ki: Mayıs 26, 2019 at 11:26 am

  Slm diz kapağımda ağrı var kullansam faydası olurmu

Yorumlarınızı Bekliyorum

Sorularınıza , merak ettiklerinize ve yorumlarınıza kısa sürede cevap verilecektir lütfen yorum yazmaktan çekinmeyin.
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

-